UA

ЕnzActive став партнером форуму про птахівництво Poultry Farming

29 Червня 2021

Бренд кормових добавок «Компанії Ензим» EnzActive став офіційним партнером Міжнародного практичного форуму Poultry Farming у секції «Індиківництво».

Захід відбувався у Львові 24-25 червня та став майданчиком для спілкування й дискусій кращих спеціалістів птахівничої галузі, провідних фахівців і консультантів міжнародного рівня, практиків і науковців.

У рамках події компанія представила лінійку продуктів ТМ EnzActive, створених за унікальними технологіями обробки дріжджової клітини.

Окрім того, на запрошення «Компанії Ензим» доцент кафедри мікробіології та вірусології Білоцерківського національного аграрного університету Андрій Андрійчук провів для учасників форуму лекцію про застосування препаратів на основі дріжджових культур у птахівництві.

«Участь у таких заходах – завжди добра нагода більше розповісти про себе, поговорити віч-на-віч із потенційними клієнтами та партнерами, дати відповіді на їхні запитання. Та окрім комунікацій та іміджевої складової, на цьому форумі ми поєднали також освітню функцію. Фахівець-науковець розповів учасникам форуму про переваги застосування кормових добавок, виготовлених на основі дріжджових клітин, у годівлі птиці. Таким чином ми підвищуємо обізнаність птахівників щодо ситуації на ринку кормів, популяризуємо натуральні добавки на заміну штучним антибіотикам і, безперечно, просуваємо власні інноваційні продукти», – розповіла про участь у форумі менеджерка кормового напрямку Христина Назар.

Нагадаємо, «Компанія Ензим» випустила на ринок перші кормові добавки EnzActive у 2017 році. Це один із перших продуктів, створений науковцями дослідницької лабораторії підприємства у рамках трансформації «Ензиму» в біотехнологічну компанію. 

Зараз у лінійці бренду є чотири продукти:

  • EnzActive – мікробна високоефективна пробіотична кормова добавка;
  • EnzActive B – пробіотик, який пригнічує патогенну мікрофлору;
  • EnzActive MIX – унікальний пробіотично-ферментний комплекс;
  • EnzActive Protein Powder – пребіотик-абсорбент з антиоксидантними властивостями. 

«Усі наші добавки специфічні та унікальні за своєю дією. Перш за все, тому що дозволяють фермерським господарствам повністю відмовитись від використання антибіотиків та штучних стимуляторів росту у годівлі тварин.

Ми рекомендуємо додавати їх до раціону тварин і птиці всіх вікових категорій на постійній основі з профілактичною метою – для нормалізації мікрофлори шлунково-кишкового тракту, кращого перетравлення та засвоєння поживних речовин корму, попередження ураження бактеріями, мікроорганізмами, токсинами», – розповідає менеджерка з розвитку кормового напрямку «Компанії Ензим» Христина Назар. 

Усі продукти лінійки EnzActive пройшли дослідження в українських та закордонних наукових інститутах та акредитованих лабораторіях. Серед клієнтів «Компанії Ензим», які використовують кормові добавки, є як маленькі фермерські господарства, так і великі підприємства, у тому числі – комбікормові заводи. Із 2020-го року – не лише в Україні, а й за кордоном. Зараз кормові добавки «Ензиму» експортуються у Молдову, Єгипет, Кенію, Уганду, Марокко, Бангладеш. 

Окрім продажу натуральних кормових добавок, фахівці компанії надають споживачам цілий комплекс консультаційних послуг: визначають потреби клієнта, специфіку та відповідно формують рекомендації із дозування та застосування добавок, супроводжують процес та за потреби навіть проводять додаткові лабораторні дослідження.

Потрібна допомога?

Христина Назар

Керівник відділу кормового напрямку

+380 (32) 298 98 39

[email protected]

    Зв'яжіться з нами