UA

«Компанія Ензим» розповіла про новий продукт EnzActive на конференції з ефективного тваринництва

26 Березня 2019

Фахівці «Компанії Ензим» презентували пробіотичну кормову добавку EnzActive на конференції «Комбікорми. Ефективне тваринництво». Продукт сприяє підвищенню відгодівлі та поживної цінності продукції тваринництва. Захід об’єднав найбільших виробників, науковців і власників фермерських господарств задля пошуку інноваційних шляхів розвитку галузі.

Це четверта конференція, приурочена годівлі та збалансованому раціону для тварин. Учасники заходу поділилися рекомендаціями щодо застосування продуктів для тварин, а також тим, як ефективно формувати раціони.

«Ми презентували мікробну пробіотичну добавку EnzAсtive, що містить живі активні дріжджі як один з можливих складників для комбікормів. Тобто великі компанії, які спеціалізуються на виробництві комбікормів, можуть додавати наш продукт у свою рецептуру з подальшою рекомендацією фермерським господарствам», — пояснила Христина Назар, менеджер з кормового напрямку «Компанії Ензим».

EnzAсtive — продукт, особливий на ринку кормових добавок, адже пов’язаний з регулюванням мікробіологічних процесів у травному каналі тварини, зазначив Володимир Отченашко, професор кафедри годівлі тварин та технології кормів НУБІП: «Особливість продукту EnzAсtive у тому, що він побудований на інноваціях у виробництві кормових препаратів, а це застосування сучасного обладнання, технологічних особливостей, пов’язаних із захистом і донесенням саме живого штаму мікроорганізмів в ті ділянки травного каналу, де вони повинні працювати».

Пробіотична добавка EnzAсtive рекомендована як одна зі складових ефективних рецептур для комбікормових заводів. Фахівці «Компанії Ензим» також рекомендують продукт і для виробників сільськогосподарської продукції, починаючи від скотарських підприємств різних виробничих груп і завершуючи потужними свинарськими та птахівничими підприємствами.

«Оскільки наш продукт максимально наближений до ідеального поняття пробіотичний препарат, то ми можемо побачити найрізноманітніший спектр позитивних ефектів від його використання — від фізіологічних і біохімічних змін, що пов’язані з підвищенням результативності використання поживних речовин, нормалізацією мікрофлори кишечника тварини, оптимізацією параметрів живлення в рубці або в кишечнику, стимуляцією імунітету до комплексних факторів, що позитивно позначаються на кількості і якості продукції», — пояснив Володимир Отченашко.

Також додавання пробіотичної добавки EnzAсtive у корм спрямоване на відмову від використання антибіотиків у годівлі тварин.

«Звичайно, не можна розглядати пробіотичні препарати як певну панацею або ліки, але EnzAсtive — це єдиний з можливих дієвих засобів профілактики різноманітних порушень, пов’язаних з життєдіяльністю мікрофлори та фактором відновлення мікрофлори», — зазначив Володимир Отченашко.

Продукт EnzAсtive підтвердив свою ефективність у результаті лабораторних досліджень, проведених як в Україні, так і за кордоном, а також сертифікований за стандартами ISO 22000, FSSC 22000, GMP+, HACCP та отримав сертифікати Kosher та Halal.

«Оскільки цей препарат пройшов усі етапи випробуваня, то, звичайно, його безпечність доведена у всіх різноманітних спектрах використання як для самої тварини, так і для людей, які задіяні в певному технологічному процесі», — додав Володимир Отченашко.

Пробіотик EnzActive – це інноваційний продукт «Компанії Ензим». Вперше активну пробіотичну добавку для тварин компанія презентувала на міжнародній виставці Agro Animal Show 2019 у Києві. Також з продукцією EnzActive «Компанія Ензим» виходить на ринки Азії та Африки.

Потрібна допомога?

Христина Назар

Керівник відділу кормового напрямку

+380 (32) 298 98 39

[email protected]

    Зв'яжіться з нами