UA

«Компанія Ензим» стала майданчиком для сесії GMP+ Академії

22 Березня 2019

Минулого тижня «Компанія Ензим» приймала в себе сесію GMP+ Академії. Впродовж чотирьох днів представники компаній кормової галузі прослухали курс лекцій на тему «Схема забезпечення безпечності кормів. Нові вимоги до кормовиробництва».

Як розповів представник GMP+ International, аудитор Григорій Мазур, сесії GMP+ Академії відбуваються тричі на рік, керує ними Одеська академія харчових технологій, яка є однією з п’яти провідних міжнародних GMP+ Академій.

«Програма складалася з розбору стандарту, дев’яти підстандартів, додаткових рекомендацій, розбору європейської бази директив ЄС з безпеки кормів та кормових матеріалів і завершилося навчання іспитом. Іспит склали всі успішно та отримали сертифікати про проходження навчання», – розповів Григорій Мазур.

В сесії також брала участь менеджер кормового напрямку бізнесу «Компанії Ензим» Христина Назар. Підприємство вже другий рік виготовляє та продає пробіотичну кормову добавку EnzActive. Висока якість та ефективність цього продукту підтверджена дослідженнями в закордонних університетах та міжнародним сертифікатом GMP+.

«Ми – перша компанія, яка успішно пройшла першу атестацію у 2017 році та повторний аудит у 2018 році у Львові й отримала сертифікати B1 та B4 відповідності міжнародного значення», – розповіла Христина.

Григорій Мазур додає, що в Україні наразі сертифіковані за стандартом GMP+ орієнтовно 100 підприємств та називає «Ензим» одним із кращих.

«У перший день в нас була екскурсія підприємством. Сподобалось, що у вас дуже чітка організація виробництва. Вимоги до GMP+ сертифікації високі. Необхідно обов’язкове дотримання правил гігієни та безпеки, обов’язкова регулярна чистка та миття обладнання. Все це ми побачили у вас на підприємстві», – каже Григорій Мазур.

GMP+ International – це незалежна організація, яка управляє схемою сертифікації кормів GMP+ FSA. Схема сертифікації розроблена для компаній, залучених у ланцюжку виробництва кормів по всьому світу. Модуль GMP+ FSA був створений для забезпечення безпеки кормів та надання гарантій споживачам щодо належного виробництва, обробки, торгівлі, зберігання і транспортування кормових інгредієнтів і кормів для тварин.

Потрібна допомога?

Христина Назар

Керівник відділу кормового напрямку

+380 (32) 298 98 39

[email protected]

    Зв'яжіться з нами