UA

«Компанія Ензим» вперше представила новий продукт для годівлі тварин на міжнародній виставці Agro Animal Show 2019

28 Лютого 2019

Жива активна пробіотична кормова добавка EnzActive, розроблена фахівцями «Компанії Ензим» – це інноваційний продукт, додавання в корм якого націлене на зменшення, а в подальшому повне усунення використання антибіотиків у годівлі тварин. EnzActive сприяє підвищенню ефективності відгодівлі та поживної цінності продукції тваринництва.

Перед тим, як вийти на ринок, компанія довгий час досліджувала ефективність впливу пробіотичної добавки на тварин і птицю.

«Дослідження EnzActive відбувалися не лише в Україні, а й за кордоном. Для цього були залучені університети Польщі, які офіційно підтвердили ефективність продукту. Також з активною кормовою добавкою EnzActive «Компанія Ензим» виходить на міжнародні ринки – Азії та Африки. Наші офіційні представники тестують продукт, і ми вже отримали перші позитивні відгуки», – коментує Христина Назар, менеджер з розвитку кормового бізнесу «Компанії Ензим».

Продукція сертифікована за стандартами ISO 22000, FSSC 22000, GMP+, HACCP. Отримала сертифікати Kosher та Halal.

«Наша компанія має великий досвід роботи з дріжджовою клітиною, але ми розширюємо свої можливості: наша R&D-лабораторія і науковці намагаються глибше підійти до вивчення дріжджової клітини, – зазначає Христина Назар. – Пробіотик EnzActive – це один із перших кроків у інноваційному напрямку, в якому рухається «Компанія Ензим». Крім того, цей продукт пройшов сертифікацію міжнародними стандартами якості, на які передусім орієнтуються споживачі».

Активну кормову добавку можна використовувати не лише на фермерських господарствах, а й на комбікормових заводах. EnzActive витримує всі процеси грануляції та не втрачає своєї активності у змішаних кормосумішах.

Відео: «Компанія Ензим» представила новий продукт EnzActive на міжнародній виставці Agro Animal Show 2019

Потрібна допомога?

Христина Назар

Керівник відділу кормового напрямку

+380 (32) 298 98 39

[email protected]

    Зв'яжіться з нами