UA

Найбільший виробник дріжджів виходить на індійський ринок

04 Жовтня 2017

«Компанія Ензим», виробник ТМ «Львівські дріжджі», має намір експортувати свою продукцію в Індію. На першому етапі компанія постачатиме її для свійських тварин.

Найбільший вітчизняний виробник дріжджів, «Компанія Ензим» розширює географію експорту в Азії.

За словами Сергія Лаврова, комерційного директора підприємства, компанія провела низку продуктивних зустрічей із представниками індійського бізнесу. Перші поставки в Індію можливі вже в жовтні.

«Зустрічі з індійськими компаніями відбувалися в рамках торгової місії Міністерства економічного розвитку і Офісу з просування експорту. Для участі в місії запрошували видатні українські компанії, які мають експортний потенціал і готові його розвивати. Всього було представлено 8 агропромислових і технологічних підприємств», – зазначає Лавров.

На індійському ринку «Компанія Ензим» має намір продавати продукцію для кормової галузі – пробіотичні дріжджі, які використовують при вирощуванні бройлерів, свиней і молочних корів.

«Цей продукт для нас відносно новий, випустили ми його менше року тому. Зараз активно тестуємо різні ринки для того, щоб зрозуміти, де наш найбільший експортний потенціал. Індію ми обрали з двох причин. По-перше, попередні переговори з індійськими партнерами ми провели ще в березні 2017 року в рамках виставки в Таїланді. По-друге, Індія є однією з найбільших країн за населенням. Потенціал ринку дуже великий», – розповідає комерційний директор підприємства.

Компанія зустрілася з представниками бізнесу з чотирьох індійських штатів, у яких зосереджено основне виробництво молока, птиці та яєць. Першу партію продукції надішлють у штат Карнатака.

«Зараз формуємо першу тестову партію продукції. Ми хочемо, щоб виробники випробували її і переконалися в ефективності, після чого буде прийматися рішення про повноцінну промислову партію», – продовжує Лавров.

За його словами, компанія має намір надіслати першу партію впродовж найближчих двох тижнів. «Після цього нам потрібно буде близько 1,5 місяця для того, щоб пройти весь цикл тестування Відгодівля бройлерів в середньому становить 42 дні. Відповідно, тільки після цього ми зможемо отримати результат», – каже комерційний директор.

Щодо основної продукції підприємства, хлібопекарських дріжджів, то поки питання постачання її в Індію залишається відкритим. «Ми дещо поступаємося за логістикою китайським компаніям. Тому основний наголос робимо саме на ці пробіотичні дріжджі для тваринництва», – акцентує Сергій Лавров.

Індія – не єдиний ринок, який цікавить компанію. «У рамках виставки в Таїланді ми провели перемовини з представниками Китаю, і вони зацікавлені в нашій продукції. У цій країні більш складні правила сертифікації, але ми над цим працюємо. Насправді нас цікавить весь ринок Азії. Він складний, але дуже великий та інтенсивно розвивається. Пробіотичні дріжджі – дорожчий продукт, ніж хлібопекарські. Тому логістика тут не настільки важлива, як у Європі. Хоча, звичайно, після Азії плануємо з цією продукцією завойовувати і європейський ринок», – резюмує Лавров.

«Компанія Ензим» – найбільший виробник дріжджів в Україні. Експортує продукцію в більш ніж десять країн Європи.

Джерело: delo.ua

Потрібна допомога?

Христина Назар

Керівник відділу кормового напрямку

+380 (32) 298 98 39

[email protected]

    Зв'яжіться з нами